Kövessen minket

Hívjon bármikor!

Bányai Csemete

BEMUTATKOZÁS

A Bányai faiskola 1999-től működik Nyíregyháza nyugati határában fekvő Vajdabokorban!

Nem csak gyümölcsfa oltványok előállításával, hanem bemutató kerttel is rendelkezik, ahol saját szemével győződhet meg a tisztelt érdeklődő a fajták tulajdonságaival! / termés mennyisége, minősége, színe stb. /

EDZETT CSEMETÉK

Faiskolánk éghajlata száraz, gyakran szélsőséges, ezért csemetéink edzettek, ellenállóak, jól bírják a stresszt, így bárhol eredményesen telepíthetőek!

DE MEGTALÁLHATÓAK A KORÁBBI HAGYOMÁNYOS FAJTÁK IS

Telepítéskor nem a sok fajta volt a szempont, hanem, hogy a legjobb fajták kerüljenek bemutatásra
és a piacra természetesen!!!

TAPASZTALAT

Mivel nagy területen vannak ültetvényeim, ezért napi tapasztalataim vannak a nagybani piacok áráról , forgalmáról.
Tudom, hogy mely fajtát szeretik, és hogy kinek mennyiért lehet eladni!!

Ezért mindig a kereslethez igazítom a szaporítást. Például kajszinál a naracs alap és bíbor fedőszín, vagy a cseresznyénél a 30mm-nél nagyobb méret!!!

GYÜMÖLCSFÁINK OKTÓBER 20 UTÁN KERÜLNEK KITERMELÉSRE A TERMÉSZETES LOMBHULLÁS UTÁN.KERESKEDELMI FORGALOMBA PEDIG OKTÓBER 25 UTÁN.